strunaDruga edycja Konkursu StRuNa. Zgłoszenia przyjmowane podobnie jak w 2011 roku w siedmiu różnorodnych kategoriach
(Projekt roku, Koło roku, Wyprawa roku, Publikacja roku, Konferencja roku, Sponsor roku, Opiekun roku).

Zgłoszenia na Konkurs do wszystkich kategorii można przesyłać między 10 września br. godzina 12:00 a 18 października br. godzina 23:59.

Nagrodzone mogą zostać projekty i działania, które w całości lub w istotnej części zostały zrealizowane między 1 października 2011 roku a 30 września 2012 roku.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w listopadzie br. w Warszawie.
Zainteresowanych zapraszamy do zakładki "najlepsze w 2012 roku" oraz do zapoznania się z regulaminem.

Wspominając uroczystą galę podsumowującą pierwszą edycję konkursu "StRuNa 2011", która odbyła się 5 listopada w Warszawie dla kół naukowych oraz organizacji studenckich i doktoranckich, które w roku akademickim 2010/2011 zrealizowały najlepsze projekty naukowe.

Najlepsze z nich zostały nagrodzone.
a) W kategorii „Publikacja Roku 2011” I miejsce zdobyło Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Humanistycznego UMCS za wydawnictwo „Acta Humana”.
b) W kategorii „Wyprawa Roku 2011” I miejsce zdobyło Studenckie Koło Naukowe Geologów Uniwersytetu Wrocławskiego za projekt Albania 2011 - śladami Profesora Stanisława Zubera.
c) W kategorii „Konferencja Roku 2011” I miejsce zdobyło Koło Naukowe Edytorów Uniwersytetu Łódzkiego za projekt „Tekst-Tworzywo-Twórca”.
d) W kategorii „Opiekun Roku 2011” I miejsce zdobył prof. Janusz Piechna za wspieranie Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów PW.
e) W kategorii „Koło Naukowe Roku 2011” I miejsce zdobyło Koło Naukowe Studentów Filozofii Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
f) W kategorii „Sponsor Roku 2011” I miejsce zdobyła Fundacja „Universitatis Varsoviensis” za wspieranie ruchu naukowego studentów i doktorantów na UW.
g) W kategorii „Projekt Roku 2011” I miejsce zdobyło Studenckie Koło Naukowe Chemii Związków Makrocyklicznych i Nanotechnologii z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
za projekt „Porfirazyny posiadające peryferyjne rozbudowane ugrupowania tiolowe o potencjalnym zastosowaniu w terapii fotodynamicznej i biomimetyce”.

Najciekawsze projekty naukowe nie zostały pominięte, uzyskały bardzo dużo wyróżnień
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->